Сб, 30.05.2020, 15:32
Форма входу
ЛАСКАВО ПРОСИМО!
Народні свята
Народний календар
Сайт працює з 2014

  

MЦНТТУМ


Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м.Маріуполь отримав своє НОВЕ ім'я в 2009 році в результаті злиття міського Клубу юних техніків (він же дитяча технічна станція заводу «Азовсталь», він же Клуб юних техніків, або надалі Палац юних техніків ВАТ « металургійний комбінат «Азовсталь» - позашкільний заклад створений у 1959 році) і міська Станція юних техніків (не менше знаменита дитяча організація. яка працювала з 1947 року). Ми є комунальною власністю, фінансуємось за рахунок міського бюджету, перебуваємо під егідою Департаменту освіти Маріупольської міськради. Керує Центром Сіноліцин Євген Вадимович - на посаді директора позашкільного закладу з 1984 року. 

Адміністрація МЦНТТУМ

 

 

Заступник директора з

навчально-виховної

роботи

Каданцева

Олена Олексіївна

 

 

 

 

Директор закладу

 

Сіноліцин

Євген Вадимович

 

 

Заступник директора

з адміністративно-

господарській роботи

Бурцева

Олена Олександрівна 

Сьогодні в різних гуртках нашого Центру (а їх близько сотні) в цілому займається до двох тисяч учнів. Дислокація гуртків обширна - в усіх районах міста і навіть в передмісті (сел. Талаковка) працюють наші колективи. Третина всіх гуртків (в першу чергу - технічних) знаходиться в будівлі МЦНТТУМ - восени 2019 роки нашої будівлі виповниться двадцять п'ять років. 

А було воно побудоване при безпосередньому керівництві прекрасної людини, на жаль, нині покійного, генерального директора комбінату «Азовсталь» Олександра Булянди. Спасибі йому за це ... Не дивлячись на всі складнощі дев'яностих років, Олександр Олексійович знайшов сили і засоби для цього будівництва, дав доручення, щоб роботи по зведенню велися з урахуванням думок і побажань наших керівників гуртків. Це стосувалося планування і технічного оснащення навчальних кабінетів до найдрібніших деталей. Ну, а «хрещеним татом» нашого будинку став Анатолій Шеретько, який в ті роки був заступником голови профкому комбінату по соцкультпобуту - людина, яка підтримала думку колективу Клубу юних техніків і змогла довести адміністрації міста актуальність будівництва нового спеціалізованого будинку для юних техніків.

У 1994 році будівлю було визнано найкращою новобудовою України серед профільних будівель року, яка найбільш відповідає своєму призначенню. У будівлі є 10 спеціально обладнаних навчальних класів (з лаборантськими приміщеннями, умивальниками, примусової і природною вентиляцією, є навіть вантажний ліфт). У приміщенні судномодельного гуртка в наявності басейн, невеликий, але цілком придатний для балансування моделей або проведення змагань для початківців з судномоделювання. Передбачені для юних техніків виставковий і актовий зали, слюсарна та теслярські майстерні. У виставковому залі Центру систематично проводяться тематичні виставки за різними напрямками дитячої творчості міського рівня, а актовий зал, крім культмасових заходів використовується для проведення міських змагань, наприклад, з початково-технічного моделювання або декоративно-прикладної творчості.

Сьогодні в приміщенні Центру працюють такі гуртки як Ракетомодельний, Судномодельний, Авіамодельний, Машинобудівний, Астрономія, Кібернетика, Радіоконструювання, Дитяча колективна радіостанція. Це основні гуртки, в яких вважають за краще займатися хлопчики, але іноді й дівчата. Також і для дівчат є безліч різних гуртків, де вони вчаться премудростям лиття з гіпсу, ліплення з глини, вишивки, бісероплетіння, квілінгу та іншим премудростям. Є й колективи які важко класифікувати по «хлопчиково-дівочому» принципу, це Ізостудії, Комп'ютерний гурток і Фотокіностудія. Також багато наших гуртків працюють в школах міста і мають так само різнобічну спрямованість, але це, іноді, обмежується можливостями базового закладу. 

 

 

 

 

 

Культорганізатор

САЙ

ТАТЯНА

МИКОЛАЇВНА

Методист

ЛИСИХ

ВОЛОДИМИР

ГЕОРГІЙОВИЧ

Методист

КОЛИГАНОВА

ВАЛЕНТИНА

АНАТОЛІЇВНА

Культорганізатор

ОХОТНИК

ЛЮБОВ

МИХАЙЛІВНА

У Центрі створено чудовий педагогічний колектив якій має великий досвід роботи. У більшості викладачів педагогічний стаж понад 20 років! І ми докладаємо всіх зусиль для розвитку дитячої технічної творчості, наскільки це можливо в наших умовах.
У нашому Центрі утворився творчий колектив однодумців, відданих улюбленій справі, ось тільки декілька прикладів: керівник гуртка судомоделірованія - майстер спорту України Лисих Г. В. - протягом багатьох років був головою секції радіокерованих яхт Федерації судномодельного спорту України; керівник гуртка "Електроніки" Поспєлов С.В. - голова громадської організації "Клуб радіоаматорів м Маріуполя "МАРРАД"; керівник колективної радіостанції Катков В.І. - протягом багатьох років був головою ради роботи з учнями Ліги радіоаматорів України; керівник фотогуртка МЦНТТУМ Філін Ю. А. - голова міського клубу фотолюбителів "МАТРИЦЯ"; керівник гуртка "Астрономії і ракетомоделірованія" Козлов В.В. - голова Маріупольського астрономічного клубу «Кассіні»; керівник гуртка "Декоративно-прикладної творчості" Сокіл Ю.Д. - Майстер декоративно-прикладного мистецтва України. І це - як що дуже стисло! 
Всі ми будемо раді бачити Ваших дітей шкільного віку в наших гуртках!

Колектив Центру робить все можливе, що б заняття гуртків проходили цікаво і плідно. Навчаючи дітей, ми прагнемо і самі підвищувати свою майстерність, вивчаючи нові розробки колег по дитячій творчості. І займаються у нас не тільки учні, а й вчителя. :-) Створена, за нашою ініціативою, Творча група педагогів об'єднує в своїх рядах народних умільців, вчителів шкіл, керівників гуртків які бажають підвищити рівень своєї майстерності на заняттях групи, обмінюватися передовим досвідом, тонкощами того чи іншого технологічного процесу. При складанні плану занять або при виборі теми творчої майстерності обов'язково враховуються побажання учасників групи. Заняття Творчої групи педагогів проходять 1-2 рази на місяць. Запрошуємо всіх, хто бажає поділитися досвідом або навчитися конкретного виду творчості, в нашу Творчу групу.

Наша адреса: Лівий берег, бульвар Морський, будинок 50-Б

А проїхати можна на маршрутці за номером 24т до зупинки "Палац юних техніків" - Це наш центр, і зупинка від нас за 15 метрів, це, як що їхати з ЖМР Східного до центру міста, а як що навпаки - 165м :)) 

Дуже добрим орієнтиром служать єдині на Лівоберіжжі два цегляних четирнадцатіповерхових будинка, що стоять поруч на Морському бульварі, а наш Центр знаходиться якраз між ними.

 E-mail нашого Центру: mcnttum@i.ua

 

 
ЗАРАЗ на сайті:

За 2019-2020н.р.
Flag Counter
ДЯКУЄМ ВАМ!!!

Колектив Центру ДЯКУЄ
за надану підтримку:


"Приватбанк"

Телекомутаційний оператор "TRINITI"

Кинотеатр
"Мультиплекс"

Тут може бути посилання на сайт і Вашої установи ;))

Погода в Маріуполе
Прогноз погоди
График элементов погоды T, Td, R г. Мариуполь прогноз на 126 ч.
Статистика з 2014р

З 08.2014 року
наш сайт відвідало:

А в віконці, що знаходиться зверху, відображується, хто зараз дивиться сторінки нашого сайту
разом з Вами ;))