Пт, 14.12.2018, 22:30
Форма входу
ЛАСКАВО ПРОСИМО!
Народні свята
Народний календар
Сайт працює з 2014

Главная » Доска объявлений » Космическое моделирование

Кружок космических дизайнеров
Информация о кружке | 01.09.2017, 14:23

КОСМІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ.

У нашому навчальному центрі працює гурток «Космічне моделювання». Гурток цей незвичайний. Ось вже де є місце розгулятися фантазії і уяві. Космічні кораблі, ракети і марсоходи, міжпланетні автоматичні станції - все це можна придумати самому і побудувати своїми руками. З найпростіших і нехитрих матеріалів виходять вироби космічного напряму. Міжпланетна станція Венера - 9, космічний човник або міжзоряний крейсер Дарта Вейдера…

Устаткування нашого кабінету дозволяє виготовити складні деталі на верстаті. Дітям подобається винаходити і будувати самостійно. Хлопці набувають необхідні навички роботи з матеріалами і інструментами. Вчаться творчо мислити - що безсумнівно стане в нагоді їм в їх дорослому житті. І виготовлені роботи не тільки радують око, але і відправляються на різні виставки дитячого науково-технічної творчості. Як приємно бути переможцем!

Спочатку - фантазія ... а в наслідку реальні космічні кораблі і станції. Зерно творчості посіяне в дитинстві проростає і дає добрі сходи. Майбутні інженери і техніки народжуються саме в гуртках технічної творчості - таких як наш! Діти не тільки роблять, але і вчаться уважному ставленню до роботи.

Вчаться акуратності і ретельності в досягненні поставленої мети. Свій виріб можна забрати додому. Скільки потім гордості і радості в очах дитини, яка створила, може бути в перший раз, що щось незвичайне і красиве.

Руководітель гуртка завжди підкаже і допоможе в роботі над виробом. Разом з учнем підготує модель до виставки. Підкаже у виборі назви космічного корабля. Але найголовніше - це цікаво проведений час і спілкування дітей в гуртку.

Приходьте до нас в центр творчості - Чекаємо!

Заняття з космічного моделювання проводяться по середам і четвергам. Після шкільних занять,

приблизно  з 14 до 17 годин.

Добавил: МЦНТТУМ | | Теги: детское творчество, мариуполь, юные техники, МЦНТТУМ, дитяча творчість, Маріуполь, юні техніки
Просмотров: 146 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Статистика з 2014р

З 08.2014 року
наш сайт відвідало:

А в віконці знизу відображується, хто зараз дивиться сторінки нашого сайту
разом з Вами ;))

ЗАРАЗ на сайті:

ДЯКУЄМ ВАМ!!!

Колектив Центру ДЯКУЄ
за надану підтримку:

"Приватбанк"
Телекомутаційний оператор "TRINITI"
Кинотеатр
"Мультиплекс"

Тут може бути посилання на сайт і Вашої установи ;))

Погода в Маріуполе
Прогноз погоди
График элементов погоды T, Td, R г. Мариуполь прогноз на 126 ч.
Календарь