Пт, 14.12.2018, 22:16
Форма входу
ЛАСКАВО ПРОСИМО!
Категорії разділу
Наши мероприятия [97]
Народні свята
Народний календар
Сайт працює з 2014

Главная » Статьи » Наши мероприятия

Команда судномоделистів прийняла участь у Чемпіонаті України з судномоделювання у класі моделей до 600мм

Інформація про участь команди МЦНТТУМ на Всеукраїнських відкритих змаганнях з судномодельного спорту

Маріупольські вихованці судномодельного гуртка Міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 2 по 6 серпня 2017 року представляли Донецьку область у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з судномодельного спорту, які відбулися  у Київській області в селі Забір`я.

В змаганнях взяли участь 11 команд з різних областей України.

У склад команди Донецької області увійшли 3 спортсмени. Всі вони з гуртка судномоделювання Міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м.Маріуполя.

Змагання відбувались у 5 класах моделей.

Перед спортсменами стояли обов’язкові завдання, які необхідно виконати  впродовж обмеженого часу.

Перший день змагань. Змагаються моделі трьох класів у басейні.

  • ЕК-600 – діючі моделі військових кораблів довжиною до 600 мм.
  • ЕН-600 – діючі моделі цивільних кораблів довжиною до 600 мм.

Задача моделей в цих класах заключається в тому, щоб показати стійкість на курсі, пройшовши дистанцію в 10 метрів. Спортсмену необхідно потрапити моделлю у ворота шириною 20 сантиметрів з відстані в 10 метрів.

Це важке завдання, тому, що модель корабля на воді має особливості руху. Майстерність спортсмена при керуванні судном відточувалась на тренуваннях протягом навчального року, але існують і незаплановані фактори, які неможливо передбачити, це - вплив хвиль, швидкість та сила вітру. Також на учасника змагань діє і психологічний фактор, на нього полягає відповідальність за те, що він є представником області на змаганнях високого рівня.

  • ЕL-600 – діюча модель підводного човна довжиною також до 600 мм.

Особливі правила запуску моделей цього класу надають видовищності змаганням. Підводний човен повинен зануритись у передстартовій зоні і пройти всю дистанцію під водою та вийти на поверхню у певному квадраті. Це дуже складний клас моделей, як при виготовленні, так і при запуску. На змаганнях було представлено тільки 6 кораблів даного класу, у тому числі і з Маріуполя .

             На наступний день учасники змагались у двох класах радіокерованих моделей. Наша команда взяла участь у наступних класах:

  • F2 А ю – радіокерована модель саморобна модель корабля довжиною до 600 мм.
  • F3-В/С – радіокерована модель, виготовлена з пластикового набору.

Не дивлячись на  ідентичність деталей у наборі, складність заключалась у точності та акуратності зборки і фарбування.

Адже, навіть, маючи однакові початкові параметри, не завжди виходить домогтися якісного зовнішнього виду готової моделі. Походащуку Ренату – спортсмену маріупольської команди - вдалося виготовити кращу модель, ніж у супротивників за рахунок ретельного опрацювання дрібних деталей.

Великий досвід, який отримали учасники змагань високого рівня, не зважаючи на труднощі та невеликий чисельний склад команди, дають надію на те що в наступних змаганнях наші хлопці посядуть призові місця.

Команда Маріуполя виявилась в центрі фінальної таблиці, при цьому спортсмени обійшли такі досвідчені команди як команди м.Київа та м.Хмельницький.

Враховоючи, що наші гуртковці перший раз на таких змаганнях - відмітка команді судномоделистів МЦНТТУМ та їх тренерам - "ДУЖЕ ДОБРЕ + + +" :))

У вільний від стартів час учні мали змогу відвідати столицю нашої Батьківщини місто Київ, подивились пам’ятні місця та музеї. З оптимістичним настроєм та вірою в наступні перемоги команда повернулась до рідного міста.

Категория: Наши мероприятия | Добавил: МЦНТТУМ (08.08.2017)
Просмотров: 129 | Теги: детское творчество, мариуполь, МЦНТТУМ, судномоделювання, Маріуполь, судомоделизм | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Статистика з 2014р

З 08.2014 року
наш сайт відвідало:

А в віконці знизу відображується, хто зараз дивиться сторінки нашого сайту
разом з Вами ;))

ЗАРАЗ на сайті:

ДЯКУЄМ ВАМ!!!

Колектив Центру ДЯКУЄ
за надану підтримку:

"Приватбанк"
Телекомутаційний оператор "TRINITI"
Кинотеатр
"Мультиплекс"

Тут може бути посилання на сайт і Вашої установи ;))

Погода в Маріуполе
Прогноз погоди
График элементов погоды T, Td, R г. Мариуполь прогноз на 126 ч.
Календарь