Пт, 14.12.2018, 23:16
Форма входу
ЛАСКАВО ПРОСИМО!
Народні свята
Народний календар
Сайт працює з 2014

Главная » Доска объявлений » Техническое моделирование (на базе ОШ25)

Умельцы из 25 школы
Информация о кружке | 01.09.2017, 13:36

 

ГУРТОК «ТЕХНІЧНЕ МАКЕТУВАННЯ» НА БАЗІ ЗОШ №  25

КЕРІВНИК ГУРТКА  ШУТЬ  МИКОЛА   ЯКОВИЧ

Гурток  «Технічне макетування»  розпочав свою роботу у 2004 році.

Основне завдання гуртка полягає у розвитку технічних  здібностей дітей, розбудові конструкторських здібностей, поширенню умінь і навичок роботи з різноманітним матеріалом та інструментами.

У гуртку  займаються дві групи учнів у кількості 40 осіб. Заняття  ґрунтуються  на творчій  активності учнів,  мають розвивальну мету навчання. Учні  поглиблюють, поширюють та вдосконалюють   свої знання  та навички, які вони отримали на уроках трудового навчання у школі.

Програма вміщує в себе  наступні   напрямки:

1.  Первинні  поняття про конструкторсько-технологічну діяльність. Учні одержують загальні уявлення про процес створення машин, виготовлення макетів і моделей.

2.  Графічна підготовка в конструкторсько-технологічній діяльності. Учні вдосконалюють навички користування креслярським інструментом, читання схем і найпростіших креслень. Виготовляють  прості розгортки  об’ємних деталей із картону, жерсті.

3.  Початкові основи конструювання, макетування.

Гуртківці працюють над виготовленням найпростіших макетів, моделей із  фанери.

Виготовляють контурні  та силуетні  моделі  різноманітних  технічних конструкцій. Виявляють творчий підхід  у створенні  нових форм  різних технічних засобів.

4.  Виготовлення макетів та моделей автотранспорту, водного транспорту, летальних апаратів.

Гуртківці  знайомляться із принципом побудови макетів різних автомобілів:  легкових, вантажних, машин спеціального призначення. Під час роботи виявляють творчу ініціативу у виготовлення допоміжного устаткування автомобілів.

Під час  виготовлення  техніки, що літає (авіамоделей  макетів літаків, космічної техніки тощо) намагаються виявити фантазію у створенні нових форм конструкцій.

Старша група гуртківців  ускладнює форми макетів. Діти працюють над створенням об’ємних моделей, урізноманітнюють  технічні конструкції, облаштовують їх двигунами  (гумомотори,   електродвигуни)

За період  роботи гуртка учні неодноразово організовували   виставки власних робіт у ЗОШ № 25.  Гуртківці  постійно беруть участь у різноманітних  районних, міських змаганнях, на яких посідали призові місця.  Роботи учнів брали участь та високо оцінювалися на обласних конкурсах-виставках з декоративно-ужиткового  мистецтва та технічного моделювання (Кривошапов Ярослав,10-А, Цись Вадим, 10-А).

Під час  роботи гуртка учні, поряд із технічною творчістю,  засвоюють  методи та прийоми художньої обробки деревини: різьблення по дереву, випалювання, оздоблення  виробів фарбою.

Робота в гуртку розвиває в учнів креативність, зацікавленість технікою, інтерес до творчості. Дітлахи охоче відвідують заняття, виявляють зацікавленість технічною літературою, новинками техніки.

Добавил: МЦНТТУМ | | Теги: детское творчество, мариуполь, юные техники, МЦНТТУМ, дитяча творчість, Маріуполь, юні техніки
Просмотров: 137 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Статистика з 2014р

З 08.2014 року
наш сайт відвідало:

А в віконці знизу відображується, хто зараз дивиться сторінки нашого сайту
разом з Вами ;))

ЗАРАЗ на сайті:

ДЯКУЄМ ВАМ!!!

Колектив Центру ДЯКУЄ
за надану підтримку:

"Приватбанк"
Телекомутаційний оператор "TRINITI"
Кинотеатр
"Мультиплекс"

Тут може бути посилання на сайт і Вашої установи ;))

Погода в Маріуполе
Прогноз погоди
График элементов погоды T, Td, R г. Мариуполь прогноз на 126 ч.
Календарь